تاب کودک

 

تاب کودک

تاب کودک

تاب کودک به وسیله ای گفته می شود که دارای نشیمنگاهی است که با طناب یا زنجیر از جایی مانند درخت یا بارفیکس آویز می شود و با هل دادن شروع حرکت می کند و حرکت به سمت جلو و عقب دارد.

تاب برای بازی

تاب ها برای بازی کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیردتاب وسیله ای مهیج برای بازی کودکان می باشد حتی بزرگسالان نیز تب بازی را دوست دارند. درگذشته تاب در سیرک ها مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارزان تر تمام شدن قیمت تمام شده تاب در پارک ها و منازل و مهد کودکها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید انبوه تاب به راحتی توسط همه خانواده ها قابل تهیه است تاب ها در مدل های خانگی و مدل های بزرگتر برای پارک ها تولید می شود تاب به صورت پایه دار و آویز تولید می شوند حتی بزرگترها نیز علاقه به استفاده از تاب دارند و برای بزرگترها مانند کودکان تاب بازی لذت بخش است تاب ها از جنس پلاستیک و فلز و حتی پارچه ای تهیه می شود و به صورت کلی نوع پلاستیکی آن ارزانتر تمام می شود.

امروزه تاب در تولیدی میلاد تولید می شود تاب پلاستیکی میلاد مناسب کودکان ۶ ماه تا ۷ سال می باشد. تابی که در تولیدی میلاد تولید می شود دارای ایمنی قابل قبولی می باشد برای هر سنی نوعی محافظ در جلو و عقب آن وجود دارد تا از افتادن کودک از درون آن جلوگیری کند تاب کودک میلاد کفی ضد تعریق دارد کف آن به صورت چرمی تولید شده است و هوا بین کفی و نشیمنگاه کودک عبور می کند و باعث می شود کودک تعریق داشته باشد. بندهایی که تاب کودک میلاد از آن آویز می شود دو لایه بوده و به راحتی پوسیده نمی شود.

خرید تاب ایستاده

 

خرید تاب خانگی

 

خرید تاب جامپر