گالری تاب کودک براو پلاس

زمان عرضه تاب کودک

تاب کودک براوو پلاس در بهمن ۱۳۹۸ به بازار عرضه شد. کیفیت تاب و نوع طراحی آن بصورتی است که این تاب را نسبت به تابهای موجود در بازار متمایز می کند. نوع رنگنبدی این این تاب حتی بزرگسالان را هم جذب خود می کند. قطعات این تاب بسیار متنوع و کارآمد است. تاب کودک در جعبه ای بسیار شیک عرضه می شود.

تاب براو پلاس

   تاب کودک  براوو پلاس  یکی از با کیفیت ترین تاب کودک تولیده شده در ایران است که ۱۰۰% مواد  پلاستیکی آن از مواد نو پلیمری تولید شده است رنگبندی این تاب کودک را جذب  خود میکند.   

تاب کودک براوو پلاس یکی از با کیفیت ترین تاب کودک تولیده شده در ایران است که ۱۰۰% مواد پلاستیکی آن از مواد نو پلیمری تولید شده است رنگبندی این تاب کودک را جذب خود میکند.

تاب رابیت

تاب رابیت

تاب رابیت یکی از تاب هایی است که به تازگی تولید شده است و دارای کیفیت بالایی است. تا رابیت در تولیدی میلاد تولید شده است. تاب مانند نمونه های موجود در بازار چند تکه است و دارای طناب بسیار محکمی است.طناب تاب رابیت هم سفید و هم رنگی می باشد و ترکیب رنگ این تاب بصورتی است که هم کودک دختر و هم کودک پسر می تواند از آن استفاده کند تاب کودک رابیت دارای پشتی و عروسک و دو دسته جارویی است که می تواند از برخود مستقیم دست کودک با طناب تاب جلوگیری کند تاب کودک رابیت برای سنین ۶ ماه تا هفت سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دارای مهره محکم کننده عروسک و پشتی با بهترین کیفیت که در زیر تاب بسته می شود.

دارای جارویی در کنار تاب برای عدم برخورد مستیم دست کودک با طناب و راحتی کودک هنگام استفاده از تاب

دارای گیره مخصوص طناب بدون داشتن قطعات کوچک برای برای ایمنی بیشتر همچنین از تغییر جای جارویی هنگام تاب بازی کودک جلوگیری می کند.

دارای نشیمنگاهی خوب و محافظ با سوراخهایی برای بزرگ و کوچک کردن جای کودک بصورتی که کودک را در روی تاب ثابت می کند.

تاب کودک

تاب کودک

تاب کودک

تاب کودک به وسیله ای گفته می شود که دارای نشیمنگاهی است که با طناب یا زنجیر از جایی مانند درخت یا بارفیکس آویز می شود و با هل دادن شروع حرکت می کند و حرکت به سمت جلو و عقب دارد.

تاب برای بازی

تاب ها برای بازی کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیردتاب وسیله ای مهیج برای بازی کودکان می باشد حتی بزرگسالان نیز تب بازی را دوست دارند. درگذشته تاب در سیرک ها مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارزان تر تمام شدن قیمت تمام شده تاب در پارک ها و منازل و مهد کودکها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید انبوه تاب به راحتی توسط همه خانواده ها قابل تهیه است تاب ها در مدل های خانگی و مدل های بزرگتر برای پارک ها تولید می شود تاب به صورت پایه دار و آویز تولید می شوند حتی بزرگترها نیز علاقه به استفاده از تاب دارند و برای بزرگترها مانند کودکان تاب بازی لذت بخش است تاب ها از جنس پلاستیک و فلز و حتی پارچه ای تهیه می شود و به صورت کلی نوع پلاستیکی آن ارزانتر تمام می شود.

امروزه تاب در تولیدی میلاد تولید می شود تاب پلاستیکی میلاد مناسب کودکان ۶ ماه تا ۷ سال می باشد. تابی که در تولیدی میلاد تولید می شود دارای ایمنی قابل قبولی می باشد برای هر سنی نوعی محافظ در جلو و عقب آن وجود دارد تا از افتادن کودک از درون آن جلوگیری کند تاب کودک میلاد کفی ضد تعریق دارد کف آن به صورت چرمی تولید شده است و هوا بین کفی و نشیمنگاه کودک عبور می کند و باعث می شود کودک تعریق داشته باشد. بندهایی که تاب کودک میلاد از آن آویز می شود دو لایه بوده و به راحتی پوسیده نمی شود.