کدام یک از وسایل حمام نوزاد را برای سیسمونی تهیه کنیم؟

حالا دیگر نی‌نی کوچولوی شما به دنیا آمده است! با آن پاهای ظریف و انگشتان شکننده واقعا که دیدنی است! این کودک ثمره عشق شماست و شما کارهای زیادی برای رشد و پرورش او انجام می‌دهید. از تغذیه مناسب گرفته تا خرید لباس نوزاد. اما یکی از این کارها، بسیار مهم و حساس است! یعنی شما باید نهایت دقت خود را برای انجام دادنش به کار ببرید و این کار ترسناک چیزی نیست جز حمام کردن کودک! با نوزاد نت همراه باشید تا به شما بگوییم هنگام خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد، کدام وسایل حمام نوزاد به کار شما می‌آید.

وسایل حمام نوزاد کدام است؟

اولین چیزی که برای حمام نوزاد نیاز دارید، شجاعت است! بسیاری از مادران جوان از حمام نوزاد می‌ترسند و این مسئولیت را تا مدت‌ها به مادران خود می‌سپارند! در صورتی که حمام نوزاد یک فعالیت هیجان‌انگیز است و رابطه شما را با کودک بیشتر می‌کند. یکی از کارهایی که شما را برای حمام کردن نوزاد آماده می‌کند، خرید وسایل حمام نوزاد است. وسایل حمام نوزاد باید مناسب و به درد بخور باشد و جلوی دست و پای شما را نگیرد. با نوزاد نت همراه باشید، می‌خواهیم سه وسیله ضروری از لیست وسایل حمام نوزاد را به شما بگوییم تا بتوانید به راحتی و از طریق خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد آنها را تهیه کنید.

وان حمام نوزاد

بدن کودکان به شدت حساس است و ۳-۲ بار حمام نوزاد در هفته  برای او کافیست. اما حمام نوزاد نباید به شکلی باشد که او را بترساند! هیچوقت نوزاد را زیر دوش نبرید. برای حمام نوزاد، اصلی‌ترین وسیله وان نوزاد است. وان نوزاد را می‌توانید در حمام و بیرون از حمام استفاده کنید و یا اصلا بر روی سینک ظرف‌شویی نصب کنید. اما چرا می‌گوییم که وان نوزاد مهم‌ترین گزینه در وسایل حمام نوزاد است؟ چون وان نوزاد باعث می‌شود تا کنترل بیشتری روی نوزاد داشته باشید و نی‌نی کوچولوی شما ناگهان از میان دستانتان سر نخورد! اگرقصد خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد را دارید، به بخش ست وان حمام نوزاد سر بزنید.

حوله نوزاد

حالا که حمام نوزاد به پایان رسیده، باید حسابی او را بپوشانید! سیستم دفاعی بدن نوزاد ضعیف است و باید مراقب باشید تا از سرما در امان بماند. حوله نوزاد نباید دست و پا گیر باشد اما مهم‌تر از اینها حوله نوزاد باید نرم و لطیف باشد. حوله‌های پنبه‌ای و نایلونی مناسبی در بازار وجود دارند اما حتما در هنگام خرید دقت کنید که حوله مورد نظر شما، زبر نباشد. بهترین نوع حوله نوزاد، حوله کلاه‌دار نوزاد است. برای خرید اینترنتی سیسمونی نوزاد می‌توانید انواع ست حوله‌ نوزاد را ببینید.

 

کلاه حمام نوزاد

درست است که نوزادان هنوز خیلی کوچولو هستند و زیاد حرکت نمی‌کنند، اما به هر حال شیطنت‌های خودشان را دارند! در زمان حمام نوزاد، این ورجه وورجه کردن‌ها ممکن است آب و کف را وارد چشم و دهان کودک کند. برای جلوگیری از ناراحتی این کوچولوها، می‌توانید از کلاه حمام نوزاد استفاده کنید. کلاه حمام نوزاد از برخورد آب و مواد شوینده به صورت نوزاد جلوگیری می‌کند. در زمان خرید اینترنتی سسیمونی نوزاد، کلاه حمام را از یاد نبرید!

 

بهترین زمان حمام نوزاد کدام است؟

بهترین زمان برای حمام کردن نوزاد، قبل از شیر خوردن و قبل از خواب است. هیچوقت نوزاد را با شکم پر حمام نکنید. حمام کردن قبل از خواب نیز به نوزاد کمک می‌کند تا در هنگام خواب آرامش بیشتری داشته باشد.

چند نکته درباره حمام نوزاد

شاید حمام کردن نوزاد کمی ترسناک به نظر برسد! اما با دانستن چند نکته ساده، این کار به یکی از شیرین‌ترین کارهای شما تبدیل می‌شود. مخصوصا وقتی که نوزاد کمی رشد کرده و حالا می‌تواند در آب شالاپ و شولوپ کند! واقعا که تماشای لبخند نی‌نی کوچولویتان هنگام آب بازی، با هیچ لذتی قابل مقایسه نیست…

حالا به شما چند نکته می‌گوییم تا در زمان حمام نوزاد رعایت کنید:

  1. همه لوازم حمام نوزاد را از قبل آماده کرده و نزدیک وان نوزاد بچینید.

  2. همیشه قبل از قرار دادن نوزاد در آب، دمای آب را چک کنید.

  3. زمان مناسب برای حمام نوزاد تنها ۱۰ دقیقه است.

  4. هیچوقت نوزاد را به تنهایی در وان قرار ندهید، یک دست شما باید او را نگه دارد.

  5. هیچوقت نوزاد را در حمام رها نکنید، حتی برای ۵ ثانیه.

  6. نوزاد را با شکم پر حمام نکنید.

 

آیا فقط خرید وسایل حمام نوزاد کافی است؟!

به یاد داشته باشید که مهم‌ترین چیز در زمان حمام نوزاد، صبر و حوصله و عشق است. نوزاد شما رفتار شما را می‌فهمد و اگر بی‌حوصله باشید، به مرور زمان او هم علاقه خود را نسبت به حمام و آب‌بازی از دست می‌دهد. بازی کردن جدی‌ترین کار کودک است. این روزها هم باید دنبال زندگی دوید و به دلیل شاغل بودن بیشتر والدین، آنها زمان کمتری را با کودکان خود می‌گذرانند. مادر مهربان و باهوش، از همین فرصت‌های کوتاه نیز برای ابراز عشق و علاقه به نوزاد استفاده می‌کند و به او اجازه بازی می‌دهد. پس خرید وسایل حمام نوزاد را جدی بگیرید!