تاب کودک براووپلاس خرگوش

حداکثر ۳۰ کیلو وزن را تحمل میکند و در طرح‌های مختلفی تهیه و تولید می شود دارای ۷ قطعه می باشد و برای کودکان ۶ ماه تا ۴ سال همه قطعات آن را استفاده باید کرد به صورتی که پشتی آن و عروسک جلویی آن را روی تاب باید بست این تاب به صورت کلی برای نوزادان ۶ ماه و کودکان تا ۱۰ سال مورد استفاده قرار می گیرد. این تاب همراه با یک بازی مارپله و منچ ارائه می شود. یکی از مزیت های این تاب به حساب مب آید. طول طناب های این تاب ۳۳۰ سانتی متر است و دارای بست مخصوص نیز می باشد که از جدا شدن طناب ها جلوگیری می کند.این تاب دارای دو عدد اس مانند نیز است که برای اتصال  طناب به بارفیکس مورد استفاده قرار می گیرد.

تاب کودک براووپلاس کیتی

این تاب کودک یکی از با کیفیت ترین تاب کودک تولیده شده در ایران است که ۱۰۰% مواد پلاستیکی آن از مواد نو پلیمری تولید شده است رنگبندی این تاب کودک را جذب خود میکند. تاب کودک براوو پلاس دارای حافظ در جلو بصورت صورتک و حفاظ در عقب به اسم پشتی است. از کنار نیز دو جارویی شکل در پهلو دارد تا دست کودک بصورت مستقیم با طناب تماس پیدا نکند. این تاب کودک در چندین مدل دخترانه و پسرانه تولید می شود.حفاظهای جلو و عقب از پایین تاب بوسیله مهره محکم می شود.کفی این تاب بصورت برجسته است که به اصلاح گفته می شود حالت چرمی است و این قابلیت به عبور هوا بین بدن کودک و کفی کمک می کند .

سرویس حوله ۷ تکه کودک

لباس ۵ تکه چاپی

لباس ۵ تکه چاپی فرکانسی دورنگ

پتو فوتر

لباس ۱۹ تکه چاپی میلاد

محصولا ت تولید شده سیسمونی

انواع اسباب بازی شامل :تاب سقفی ،تاب چوبی ، تاب پلاستیکی چوبی ، تاب پلاستیکی بادی

انواع لوازم سیسمونی شامل : ساک لوازم نوزاد ، ساک حمل نوزاد ، انواع زیرانداز تعویض ، انواع سرویس های حوله ۷ تکه و ۴ تکه جعبه ای و طوری و انواع حوله تک کلاهدار و انواع قنداق بند قنداق و انواع گهواره نوزاد کودک

انواع لوازم بازی مانند: سه چرخه و تاب کودک و بازی های شانسی مانند منچ

لباس ۱۹ تکه چاپی فرکانسی میلاد

کیفیت محصولات

در تولیدی میلاد کیفیت و قیمت دو عنصری است که همیشه در نظر گرفته می شود.بنابر این هم چنان سعی در تولید محصول با کیفیت با قیمت مناسب هستیم که این قیمت، معمولا در میان همکاران یکی از مناسب ترین قیمتها است و می توان گفت که محصولاتی که از تولیدی میلاد خریداری می شود ارزش بالاتری نسبت به پولی که داده می شود دارد.

سفارش گیری

سیستم سفارش گیری  بصورت آنلاین در تمام ساعت شبانه روز  بر روی تلگرام پیام خود را ارسال کنید.

یا بصورت تلفنی از ۹ صبح الی ۶ عصر با تلفن ۰۲۱۵۵۵۴۸۳۳۳ و ۰۹۱۲۳۳۰۸۸۱۰

تولیدی میلاد

تولید و پخش اسباب بازی میلاد تولید کننده تاب پلاستیکی بادی، تاب سقفی میلاد، تاب چوبی و پلاستیکی

مخاطبان سایت

آماده همکاری با کلیه مراکز پخش در تهران و شهرستانها هستیم.

کانال پخش

لطفا برای دریافت کانال و یا لیست قیمت به آیدی @tolidimilad ویا شماره ۰۹۱۲۳۳۰۸۸۱۰ بر روی تلگرام پیام دهید.(لیست قیمت از طریق واتس آپ نیز ارسال می شود.) لطفا در پیام خودتان زمینه فعالیت و نام فروشگاه خودرا اعلام نمایید. لازم به یادآوری است که فروش فقط بصورت عمده است.

تخت و گهواره

تخت و گهواره از دیر باز وسیله ای برای خواب راحت نوزاد بوده است. بصورتی که اگه نوزادان را درون آن  قرار دهید و به آرامی تکان دهید نوزاد به راحتی به خواب می رود. گهواره نوزاد تا زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که کودک از درون آن نتواند به بیرون بیاد پیشنهاد ما گهواره نیکو به شماست زیرا قیمت مناسبی دارد و به راحتی درون منزل قرار می گیرد.

لباس ۱۹ تکه نوزاد

لباس ۱۹ تکه جز کاملترین ست هایی می باشد که می توان برای نوزاد تهیه کرد. لباس ۱۹ تکه دارای لباس آستین بلند نوزاد و لباس آستین کوتاه نوزادی و لباس آستین حلقه ای و خشک کن و دستمال صورت و پیشبند و جوراب و حتی دستکش نوزادی و بسیاری دیگر از لباس های نوزاد را شامل می شود.